Prawo pracy oraz ubezpieczeń społecznych

Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Mielczarek posiada doświadczenie w zakresie prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych. Jeśli jesteś w trakcie szukania pomocy właśnie w tych obszarach, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kobieta przy biurku pracuje przy laptopie podlega pod prawo pracy

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić w zakresie prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych

Pracownik firmy korporacyjnej siedzi przy biurku

Jako Kancelaria świadczymy usługi w zakresie indywidualnego i zbiorowego prawa pracy. Przygotowujemy oraz weryfikujemy dokumenty pracownicze, regulaminy wewnętrzne itp. Podejmujemy się także reprezentowania pracodawców oraz pracowników przed sądami pracy.

Świadczymy również obsługę prawną w ramach prawa ubezpieczeń społecznych. Poprzez opracowywanie wniosków oraz doradztwo w zakresie tej gałęzi prawa.

Prawo pracy

Prawo pracy określa prawa oraz obowiązki zarówno pracowników, jak i pracodawców.
Zgodnie z definicją pracownikiem jest osoba zatrudniona na podstawie umowy o pracę, powołania, wyboru, mianowania lub spółdzielczej umowy o pracę.

Natomiast pracodawcą jest jednostka organizacyjna, choćby nie posiadała osobowości prawnej, a także osoba fizyczna, jeżeli zatrudniają one pracowników.

W ramach Prawa Pracy realizujemy takie zadania jak:

Prawo ubezpieczeń społecznych

Ubezpieczenia społeczne swoim obszarem obejmują przepisy dotyczące szerokiego spektrum świadczeń występujących w ramach ubezpieczenia społecznego (m.in. zasiłków, emerytur, rent z tytułu niezdolności do pracy).

W ramach prawa ubezpieczeń społecznych realizujemy takie zadania jak:

Małgorzata Mielczarek

RADCA PRAWNY

Umów konsultację

Już dzisiaj skorzystaj z naszej pomocy prawnej.

tel. 508 087 814
malgorzata.mielczarek
@kancelariamielczarek.pl

ul. Kościuszki 6/201
97-500 Radomsko